X
تبلیغات
رایتل

باغ وحش

please select your language
جمعه 10 دی‌ماه سال 1389

اتصال بخش نظرات وبلاگ کفتربازان به Gravatar.com (

اتصال بخش نظرات وبلاگ کفتربازان به Gravatar.com

دوستان عزیز با ثبت نام در سایت بالا زمانی که برای من نظر می دهید عکس انتخابی شما در وبلاگ قرار می گیرد و به بهترین شخص یک هدیه اینترنتی خواهیم داد..

اکثر کاربران اینترنتی با کلمه آواتار آشنا هستند. آواتار تصویر کوچکی است که به عنوان نماد کاربر در بخش نظرات وبلاگ‌ها، انجمن‌های اینترنتی، چت روم‌ها، پروفایل اشخاص و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد. آواتارها تا حدودی بیانگر شخصیت و سلیقه کاربران در دنیای مجازی اینترنت می‌باشند. از این رو می‌توانند وسیله ارتباطی مهمی بین کاربران اینترنتی محسوب شوند.

یکی از مشکلات استفاده از آواتارها، اتلاف زمان در ثبت آواتارهای متعدد برای وب‌سایتهای مختلف می‌باشد که این مسئله باعث عدم رغبت بعضی از کاربران به استفاده از آن شده است. خوشبختانه با وجود سایت Gravatar.com این مشکل نیز حل شده است. Gravatar که از کلمات Globally Recognized Avatar به معنای آواتار شناخته شده جهانی گرفته شده است به شما این امکان را می‌دهد که با یک بار ثبت نام در این وب سایت و انتخاب تصویر دلخواهتان از آواتار خود در کلیه وبلاگ‌ها و وب‌سایتهای متصل به این سرویس استفاده نمایید.

این سرویس اخیرا محبوبیت زیادی بین کاربران اینترنتی پیدا کرده است تا جایی که با مراجعه به بخش نظرات اکثر وبلاگ‌های خارجی غیر فارسی زبان متوجه آواتارهای متفاوتی که به آن زیبایی و معنا داده اند خواهید شد. از این رو سایت بلاگ اسکای امکان استفاده از سرویس Gravatar را در قسمت نظرات کلیه وبلاگ‌های زیر مجموعه خود فراهم نموده است.

توجه داشته باشید این قابلیت برای کلیه وبلاگ‌های قدیمی بلاگ اسکای به صورت پیش فرض فعال شده است. چنانچه تمایلی به استفاده از این سرویس ندارید در قسمت مدیریت وبلاگ خود به منوی تنظیمات بخش نظردهی مراجعه نموده و گزینه نمایش آواتار را غیر فعال نمایید. در ضمن در این بخش امکان تعیین اندازه آواتار و تعیین آواتار پیش فرض وجود دارد. (آواتار پیش فرض به جای تصویر نظردهندگانی که برای خودشان آواتار ایجاد نکرده اند می آید.)

حال خوانندگان وبلاگ شما چگونه می‌توانند از آواتار خود در وبلاگ شما استفاده نمایند؟ خیلی ساده است. تنها کافیست یکبار در سایت Gravatar.com ثبت نام نمایند. حال در هنگام ارسال نظر چنانچه آدرس ایمیلی را وارد نمایند که مطابق با آدرس ایمیل آنها در سایت Gravatar.com  باشد آواتار انتخابی آنها نمایش داده خواهد شد. راهنمای کامل ثبت نام در سایت Gravatar.com را می‌توانید در اینجا بخوانید.


در ضمن برای قرار دادن آواتارها در جای مناسب صفحه نظرات، تگهایی در نظر گرفته شده است که می‌توانید از آنها استفاده نمایید. همچنین کلیه قالب‌های پیش فرض بلاگ اسکای با تگ‌های جدید به روز شده اند و با مراجعه به بخش انتخاب قالب می‌توانید از آنها استفاده نمایید. در صورت عدم وجود تگ‌های مذکور در قالب بخش نظرات، آواتارها با نمای پیش فرضی در وبلاگ شما نمایش داده خواهند شد.

<BlogSky:Comment Gravatar>
    <BlogSky:Gravatar ImgSrc />
</BlogSky:Comment Gravatar>


کلیه تگ‌های اختصاصی سایت بلاگ اسکای در آدرس http://www.blogsky.com/tags.htm قابل دسترس می‌باشد.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)